مجموعه ممتاز پارسیان در سال 1396 و با هدف تولید انواع فلنج مورد نیاز صنایع نفت، گاز و پتروشیمی و همچنین ارائه خدمات به این صنایع اقدام به تاسیس کارخانه نمود.

تعهد، تخصص و جلب رضایت مشتریان در طی این سال ها سبب شد تا این مجموعه تصمیم به برداشتن گام هایی در مسیر ارز آوری و صادرات و همچنین فعالیت های تولیدی بازرگانی گرفته و به همین جهت در سال 1402 اقدام به تأسیس شرکت تولید و تجارت ممتاز پارسیان (سهامی خاص) درجهت ارتقا فعالیت خود نمود.

باعث افتخار است که هم اکنون این مجموعه علاوه بر تأمین تمام اقلام فولادی و استیل مورد نیاز صنایع نفت و گاز و تولید فلنج گلودار، فلنج اسلیپون، فلنج کور، فلنج ساکت ولد، فلنج اوریفیس و… تا سایز 48 اینچ در تمامی کلاس های 75 تا 2500 و اتصالات فورج (اتصالات فشار قوی)؛ با بالاترین کیفیت و نازل ترین قیمت، صنعتگران و سرمایه گذاران گرامی را با مجرب ترین مهندسین و بروزترین دستگاه ها تا راه اندازه کامل و احداث پروژه نیز همراهی و همیاری می نماید.

 

خدمات پس از فروش

این مجموعه در جهت آسودگی خیال مشتریان و احراز کیفیت تولیدات خود‌، درهر زمان به درخواست کارفرما اقدام به ارایه گواهی آزمایشگاهی معتمد طرفین نموده و همچنین محصولات خود را با توجه به آلیاژ درخواستی مد نظر تا 18 ماه گارانتی میکند. لازم به ذکر است که در زمان قید شده کلیه تعمیرات به عهده مجموعه ممتاز پارسیان می باشد.

 

امکان ارسال به سراسر کشور

 

اهداف ممتاز پارسیان

شرکت تولید و تجارت ممتاز پارسیان در این صدد است که با تکیه بر دانش مهندسین و همچنین اعتماد مشتریان خود اقدام به گسترش حیطه فعالیت خود در سایر زمینه های مرتبط با فعالیت خود به صورت تخصصی نموده و اقدام به کارآفرینی روزافرون و همچنین اقدام به ارزاوری بیشتر درجهت بهبود اقتصاد کشور کند.

مشتریان ما

منوی دسته بندی خود را در مسیر: "سربرگ ساز > چیدما موبایل > عنصر منوی موبایل > نمایش و مخفی کردن > انتخاب منو " تنظیم کنید